pcبرسیبرسی لپ تاپتکنولوژینقد و برسی

Pro Display XDR جدید ترین صفحه نمایش اپل

اولین صفحه نمایش 32 اینچی شبکیه چشم 6K تا کنون. روشنایی تا 1600 نیت. نسبت کنتراست 1000،000: 1 حیرت انگیز و زاویه دید در سراسر جهان. بیش از یک میلیارد رنگ با دقت استثنایی ارائه شده است. و دامنه پویا که گردش کار حرفه ای را دگرگون می کند. معرفی Apple Pro Display XDR ، بهترین نمایشگر حرفه ای جهان.

XDR دامنه دینامیکی تا افراط.

تضادی که بین چشمان شما بین روشنایی و تاریکی مشاهده می شود ، تولید مثل یک صفحه نمایش بسیار چالش برانگیز است و منجر به توسعه High Dynamic Range (HDR) می شود. Pro Display XDR با استفاده از فناوری نور پس زمینه دستیابی به موفقیت ، میزان روشنایی ، کنتراست و رنگ را به سطح جدیدی می بخشد. بسیار فراتر از HDR ، آن محدوده Dynamic Extreme (XDR) است.

ایده روشن تر.

نمایشگرهای رومیزی معمولی دارای تابش پایدار در حدود 350 نیت هستند. برخی از نمایشگرهای حرفه ای از این بالاتر هستند ، اما بیشتر آنها فقط می توانند برای مدت زمان کوتاهی آن را حفظ کنند. Pro Display XDR 1000 نقطه از صنعت روشنایی پایدار و تمام صفحه و 1600 نقطه را در اوج خود تولید می کند. این به شما قدرت می دهد تا بدون تابناک بودن ، روشنایی شدید را حفظ کنید. در کنار کنترل نور پس زمینه کارآمد ، این تضاد برجسته بین درخشان ترین و سیاه ترین سیاه ها را نشان می دهد. نتیجه یک کنتراست باورنکردنی 1.000.000: 1 و تصاویر XDR بسیار خیره کننده است.
روشنایی پایدار روی صفحه نمایش 1000 نیت
روشنایی اوج 1600 نیت
1،000،000: 1 نسبت کنتراست   

رنگهای واقعی خود را نشان دهید.

Pro Display XDR همیشه واقعی ترین کار خود را به شما می دهد. یک طیف گسترده ای از رنگ P3 پالت رنگی را ایجاد می کند که قادر به ایجاد پر جنب و جوش ترین تصاویر است. با داشتن رنگ واقعی 10 بیتی ، Pro Display XDR می تواند بیش از یک میلیارد رنگ با دقت بسیار بالایی تولید کند. کالیبراسیون پیشرفته و الگوریتم پیشرفته اطمینان حاصل می کند که شما با بالاترین کیفیت ممکن رنگ را دریافت خواهید کرد.
عمق رنگ 10 بیتی
طیف گسترده ای از رنگ P3   

LED در یک نور کاملاً جدید.

تصاویر واقعی به زندگی نیازمند داشتن نواحی بسیار روشن صفحه در کنار نواحی بسیار تاریک است. بدون کنترل دقیق نور پس زمینه ، این می تواند باعث درخشش ناخواسته به نام شکوفه شود. Pro Display XDR با استفاده از فناوری پیشرفته LED ، شکل دهی به نور و پردازش هوشمند تصویر ، می تواند شکوفه های چشمگیری را کاهش دهد.

زاویه دید عالی

هنگامی که چندین نفر کار مشترک را بر روی یک صفحه واحد بررسی می کنند ، بسیار مهم است که همه یک چیز را مشاهده کنند. در حالی که اکثر نمایشگرهای رومیزی حرفه ای ادعای زاویه دید گسترده دارند ، در واقعیت ، رنگ و کیفیت تصویر وقتی محور دیده می شوند تحریف می شوند. Pro Display XDR با استفاده از فناوری پیشرو در صنعت ، به زاویه دید در سطح جهانی می رسد که از رنگ و کنتراست فوق العاده ای برخوردار است.
تضاد خارج از محور تا 25 برابر بهتر
از یک LCD معمولی 

تابش کم نور.
و حتی کم نور تر.

هر صفحه نمایش XDR Pro Pro برای بازتاب بسیار کم مهندسی شده است. و اگر در یک محیط مخصوصاً کنترل نشده روشنایی قرار دارید ، گزینه ای مات و مات با شیشه نانو بافت وجود دارد. نمایشگرهای مات معمولی دارای روکش اضافه شده به سطح خود هستند که نور را پراکنده می کند. با این حال ، این پوشش ها در هنگام ایجاد مه و درخشش ناخواسته کنتراست کمتری دارند. سطح نانو در Pro Display XDR در حقیقت در سطح نانومتر به داخل لیوان آغشته شده است. نتیجه صفحه نمایش با کیفیت تصویر زیبا است که در حین پراکندگی نور ، کنتراست را حفظ می کند تا میزان تابش نور را به کمترین حد ممکن برساند.

با گردش کار پیش می رود.

حرفه ای ها از نمایشگرهای خود احتیاج زیادی دارند. اما هر شخص نیازهای متفاوتی دارد. وضوح ، حالت های مرجع ، کالیبراسیون قابل اعتماد. Pro Display XDR همه چیز شما را در یک گردش کار مدرن به شما نیاز دارد ، سطح کارایی جدیدی را برای هر محصول به ارمغان می آورد. این فقط برای گردش کار حرفه ای ساخته نشده است. آن را دوباره تعریف می کند.

شبکیه 6K. نمای خود را گسترش دهید.

وضوح بالاتر به معنای چیزی بیشتر از یک تصویر با کیفیت بهتر است. Pro Display XDR با نمایشگر 6K شبکیه چشم ، 40 درصد بیشتر از صفحه نمایش 5K به شما املاک می دهد. در حالی که بیشتر نمایشگرها با حداکثر 150 پیکسل در هر اینچ (ppi) ، صفحه نمایش شبکیه چشم ما دارای 218 ppi است ، تصاویر شگفت آور و تیز و مفصل را ارائه می دهد. این یک بوم گسترده خلاق است که به راحتی با محتوای 4K ، ابزارهای شما و موارد دیگر در یک صفحه نمایش متناسب است.
نمایشگر 218 ppi شبکیه چشم 6K

بسیاری از خلاقیت یک چشم انداز

گردش های ویدئویی حرفه ای شامل طیف وسیعی از متخصصان با مجموعه های منحصر به فرد هستند. آنچه همیشه از دست می رود ، امکان دیدن تصویر مشابه در کل تولید است. Pro Display XDR اجازه می دهد تا در هر نقطه از فرآیند ، دقیقاً همان کیفیت تصویر پیشگامانه را تجربه کنند.

یک تصویر زیبا تنها بخشی از داستان است.

Pro Display XDR به هر روشی که به آن نگاه کنید خیره کننده است. صفحه نمایش آن فقط با یک مرز 9 میلی متر به لبه تا لبه امتداد دارد ، بنابراین کار شما به صورت محوری انجام می شود. محفظه آلومینیومی فقط یک اینچ ضخامت دارد و از یک الگوی مشبک ابتکاری برخوردار است که باعث کاهش وزن و افزایش جریان هوا می شود.

هوا بیشتر از فلز است.

الگوی مشبک ساخته شده به آلومینیوم مزایای بسیاری دارد. این امر بیش از دو برابر مساحت در معرض هوا را تسهیل می کند ، جریان هوای اضافی را تسهیل می کند و به عنوان یک غرق گرما عمل می کند. این امکان را برای خنک کننده سریع و بی سر و صدا فراهم می کند ، و این امکان را به Pro Display XDR می دهد تا سطح فوق العاده روشنایی را به طور نامحدود حفظ کند. دریچه های ورودی و اگزوز از طریق این الگوی کار می کنند تا هوای خنک را به خود جلب کنند و هوای گرم را از سیستم خارج کنند ، و امکان تجدید هوای گرم را محدود می کنند.
کار خود را بالا ببرید. و آن را بچرخانید.

هر جنبه ای از Pro Display XDR با رعایت نکات مثبت طراحی شده است. Pro Stand نیز از این قاعده مستثنی نیست. ارتفاع ، شیب ، چرخش – کاملاً قابل تنظیم است. بدون گرفتن فضای زیادی پایدار است. و قابلیت چرخش آن به چشم انداز یا پرتره ، آن را برای هر نوع کار مناسب می کند.

تنظیم دقیق و دقیق.

Pro Stand باعث می شود هر تنظیم صفحه نمایش بدون درز باشد. کج کردن دقیق و تنظیم 120 میلی متر ارتفاع ، به Pro Display XDR کمک می کند تا با هر شرایط مشاهده سازگار شود. زاویه صفحه نمایش حتی وقتی تنظیم ارتفاع می کند درست می ماند. با Pro Stand ، نمایشگری را احساس می کنید که بی وزن است ، با زحمت حرکت می کند در جایی که می خواهید ، و دقیقاً همان جایی که آن را ترک می کنید باقی می ماند.

هر طرف طرف خوبش است

Pro Stand این امکان را به شما می دهد تا هر زمان که می خواهید بین منظره و پرتره حرکت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قفل را باز کنید و صفحه را روشن کنید. این که آیا شما یک توسعه دهنده ، یک عکاس یا یک آهنگساز هستید ، می توانید کارهای بیشتری را بدون پیمایش بی پایان ببینید.

جدا حرکت. ضمیمه کنید

داشتن آزادی برای حرکت بین قرار گرفتن و کار در استودیو می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. اتصال مغناطیسی موجود در Pro Stand باعث می شود تا بتوانید از آهنربای خلاف قطبی آن در پشت Pro Display XDR وصل و جدا کنید. این آهن ربا ها اتصال را راهنمایی می کنند در حالی که چفت ها به طور خودکار درگیر و ایمن پایه ایستاده روی صفحه نمایش هستند. جدا کردن آن به همان سادگی است که قفل کشویی را باز کنید. 

آداپتور Mount VESA موجود

بسیاری از جوانب مثبت برای نصب صفحه نمایش تنظیمات نصب بی نظیری دارند. آداپتور Mount VESA برای نصب سریع و آسان ، ظرف چند ثانیه به صفحه نمایش متصل می شود.

مشارکتهای قدرتمند

Pair Pro نمایش XDR با Mac Pro برای ایجاد ایستگاه کاری نهایی حرفه ای. یا آن را با Thunderbolt 3.2 به MacBook Pro خود وصل کنید

از AR استفاده کنید تا Pro Display XDR را در فضای کاری خود ببینید.

این صفحه را در iPhone یا iPad خود باز کنید تا Pro Display XDR را در AR مشاهده کنید.
قدرت برای تغییر همه چیز.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

سید علیرضا معصومی لاری

علیرضا معصومی مدیر سایت باکسیمو و تحلیل گر نوجوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن
بستن