اخبار فناوریخبری

چالش حقوقی هوآوی به فدرال FCC

هواوی از دادگاه می خواهد كه دستور FCC را در مورد برنامه یارانه دولت لغو كند

استناد به یافته های دلخواه FCC و عدم ارائه محافظت از روند مناسب

[شنژن ، چین ، 5 دسامبر 2019] هوآوی امروز یک چالش حقوقی را به کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) داد ، و از دادگاه خواستار حکم غیرقانونی شده توسط FCC در 22 نوامبر شد. بهره برداری از صندوق خدمات جهانی (USF) برای خرید تجهیزات هواوی.

در دادخواستی که در دادگاه تجدیدنظر در مورد مدار پنجم در دادگاه تجدیدنظر در ایالات متحده ارائه شده است ، هواوی از دادگاه می خواهد دستور FCC را غیرقانونی نگه دارد به این دلیل که نتواند هوآوی را به دلیل محافظت از روند لازم در برچسب زدن هواوی به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی نگاه دارد. هواوی معتقد است FCC همچنین نتوانسته است یافته های خودسرانه خود را با شواهد یا استدلال یا تحلیل صحیح ، با نقض قانون اساسی ایالات متحده ، قانون آیین دادرسی اداری و سایر قوانین اثبات کند.

دکتر سونگ لیوپینگ ، رئیس حقوقی هواوی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ممنوع کردن شرکتی مانند هواوی ، فقط به این دلیل که ما در چین راه اندازی کردیم – این چالش های امنیت سایبری را برطرف نمی کند.”

سونگ گفت ، همگی Ajit Pai رئیس FCC و هم دیگر نمایندگان FCC نتوانستند هیچ مدرکی را برای اثبات ادعای خود مبنی بر اینکه هواوی تهدید امنیتی است ، ارائه دهند و از حقایق و اعتراضات مطرح شده توسط هواوی و حامل های روستایی پس از اولین بار FCC این پیشنهاد را در مارس 2018 ارائه نکردند. .

هوآوی همچنین 21 دور توضیحات مفصلی ارائه داد ، توضیح داد كه چگونه این سفارش به مردم و مشاغل مناطق دور افتاده آسیب می زند. FCC همه آنها را نادیده گرفت. ”

سونگ افزود: “شرکت های حمل و نقل در سراسر آمریکا ، در شهرهای کوچک در مونتانا ، کنتاکی و مزارع در وایومینگ – آنها تصمیم می گیرند که با هوآوی کار کنند زیرا آنها به کیفیت و صداقت تجهیزات ما احترام می گذارند.” “FCC نباید تلاش های مشترک برای اتصال جوامع روستایی در ایالات متحده را متوقف کند.”

گلن نجر ، مشاور ارشد هواوی برای اقدام قانونی ، گفت كه FCC به سادگی قانونی استاندارد كمتری را اتخاذ كرده است كه ، با پذیرش خودش ، فقط هوآوی و یك شركت چینی دیگر را در ذهن خود طراحی كرده است.

علاوه بر این ، نگار گفت تصمیم اتخاذ شده توسط FCC فراتر از “اختیار قانونی آژانس” است ، زیرا FCC مجاز به رای گیری در مورد امنیت ملی یا محدود کردن استفاده از بودجه USF بر اساس چنین داوری نیست. “در واقع ، کمیسیون هیچ تخصص و مجوز امنیتی ملی ندارد.”

به گفته نجر ، تعیین هوآوی FCC به عنوان تهدید امنیت ملی فاقد پشتیبانی قانونی یا واقعی است. وی گفت: “این نامگذاری بر اساس سوء تفاهم اساسی در قانون چینی و اتهامات غیرقابل اعتماد ، غیرقابل اعتماد و غیرقابل قبول و غیرقانونی استوار است. این توصیف صرفاً تعصب شرم آور از بدترین نوع است. ”

کارل سونگ ، معاون رئیس شرکت ارتباطات شرکت هوآوی گفت ، قانون FCC تهدید کننده بهبود اتصال در مناطق روستایی آمریکا است که این امر به تجهیزات هواوی بستگی دارد زیرا سایر فروشندگان حاضر به انجام کار در مکان هایی نبودند “که خیلی از راه دور بودند یا در آنجا. وی افزود که این ممنوعیت و پیشنهاد زیر “جایگزین کردن” صدها میلیون دلار هزینه و حتی برخی از حامل های کوچک را مجبور به ورشکستگی می کند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

سید علیرضا معصومی لاری

علیرضا معصومی مدیر سایت باکسیمو و تحلیل گر نوجوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن