خبریموبایل

OnePlus ۸ ۵G که توسط Verizon به فروش می رسد

براساس شایعه جدیدی که گفته می شود از “منبعی که با برنامه های شرکت ها” سرچشمه گرفته ، شریک حامل بعدی OnePlus در ایالات متحده خواهد بود Verizon. تاکنون OnePlus تنها در ایالات متحده با T-Mobile همکاری داشته است. این امر به مصرف کنندگان گزینه جایگزینی برای خرید قفل شده مستقیم از وب سایت شرکت چینی می دهد.

OnePlus 8 تلفنی است که Verizon به فروش می رساند و دارای 5G در برد است. این به احتمال زیاد به معنای این است که پشتیبانی از شبکه سریع اما کوچک mmWave شرکت مخابراتی را در اختیار شما قرار می دهد. مشخص نیست Verizon OnePlus 8 Pro OnePlus 7T, the OnePlus 8's predecessorرا نیز ارائه دهد یا خیر.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این اولین باری است که Verizon می تواند یک گوشی OnePlus را به فروش برساند ، اگرچه تلفن های هوشمند OnePlus با شبکه شرکت مخابراتی سازگار هستند – شما فقط نیاز به خرید قفل قفل شده و سپس آوردن آن به Big Red دارید.

OnePlus 8 که توسط Verizon به فروش می رسد با مجموعه معمول اپراتورهای bloatware این شرکت همراه خواهد بود: برنامه ها و ویژگی های از پیش بارگذاری شده ، اما همچنین موارد مفید مانند پشتیبانی از تماس Wi-Fi و VoLTE.

پلیس آندروید اظهار داشت که در منبع این گزارش از “اطمینان بالایی” برخوردار است. هیچ نشانه ای در مورد برنامه های OnePlus در رابطه با سایر شرکتهای آمریکایی وجود ندارد ، اما در صورت ادامه همکاری با T-Mobile تعجب آور نیست. اگر این حالت از بین برود و TMo نهایتا موفق به ادغام با Sprint شود ، دستگاه های OnePlus را روی قفسه های دو شرکت حامل “سه بزرگ” باقی مانده در کنار هم قرار می دهند.

منبع معتبر:gsmarena.com

برچسب ها
مشاهده بیشتر

سید علیرضا معصومی لاری

علیرضا معصومی مدیر سایت باکسیمو و تحلیل گر نوجوان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن